Připojte se k našemu týmu.

Kariéra v NowireCZ

Hledáte zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti s příjemnou atmosférou? Chcete se profesně zlepšovat a pracovat na rozmanitých projektech na juniorní nebo seniorní pozici?

Aktuálně nabízíme tyto pozice:

Junior vývojář

Náplň práce:

•    vývoj aplikací pro Sharepoint
•    spolupráce na designu aplikace
•    konfigurace SharePoint serveru, vývoj, správa aplikací pro MS SharePoint,
•    dokumentace implementovaných systémů
•    spolupráce na přípravě testovacích scénářů
•    práce na rozmanitých IT projektech na různých technologiích

Požadujeme:

•    znalost .NET C#
•    základní zkušenost s SharePoint server 2010
•    základní znalost MS SQL Server

Senior vývojář

•    analýza funkčních požadavků, use cases, datových popisů, návrh jejich řešení a implementace business požadavků,
•    vývoj a správa jednotlivých komponent IS, instalace DB a OS pro potřeby vývoje SW
•    komunikace se zákazníkem,

Požadujeme:

•    Dobrá znalost SharePoint server 2010
•    Znalost .NET C#
•    Zkušenost MS SQL Server
•    Implementace webových aplikací
•    Metodika OOP a UML a její využívání
•    Týmový duch, zájem vést mladší a předávat zkušenosti

Vaše životopisy zasílejte na adresu: prace@nowirecz.cz